CHÓR SZKOLNY w Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Capella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy!

Dodano: 15.05.2023

W minionych tygodniach chór szkolny bardzo ciężko pracował nad nowym repertuarem. Przed długim weekendem majowym dokonaliśmy nagrań kwalifikacyjnych do Ogólnopolskiego Konkursu Chórów A Capella Dzieci i Młodzieży. 10. maja szkoła została poinformowana o pozytywnym wyniku przesłuchań i tym samym chór naszej szkoły jako jedyny będzie reprezentował województwo pomorskie w prestiżowym 41.  Ogólnopolskim Konkursie Chórów A Capella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy w dniach 16-18. czerwca!

 

Bardzo cieszymy się z tego sukcesu, obiecujemy modlitwę i składamy życzenia powodzenia podczas prób oraz przesłuchań konkursowych!

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Organizacja rozpoczęcia Roku Szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 r.       klasy IV -...

RODZINNA DROGA KRZYŻOWA na Kalwarii Wejherowskiej Serdecznie zapraszamy całą społeczność naszej szkoły i przedszkola 11...