Poświęcenie pomnika Jana Pawła II
Dodano: 16.10.2008
Dzień 16 października 2008 był szczególnym dniem dla wszystkich mieszkańców Rumi. W tym dniu w naszym mieście został poświęcony pomnik Jana Pawła II. Odbyła się uroczysta Msza św. na rondzie, które również nosi imię naszego Papieża. Uroczystościom przewodniczył biskup Kasyna. Dzieci z naszej szkoły brały czynny udział w tej uroczystości. Licznie zgromadzili się też rodzice naszych uczniów.
Dodatek: Galeria zdjęć
INFORMACJE DLA RODZICÓW
02/02
Nasza szkoła dołącza do projektu Szkoły Pełne Talentów. Akcja rusza już 1 września. Talenciaki są wydawane w sklepach...
Organizacja rozpoczęcia Roku Szkolnego 2025/2026 w dniu 1 września 2025 r. klasy IV -...