Podziękowanie
Dodano: 26.05.2026
Otrzymaliśmy serdeczne podziękowania za przekazane dary zebrane w czasie Wielkiego Postu na rzecz Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i otwartym sercom udało się wesprzeć podopiecznych hospicjum oraz okazać im solidarność i pamięć. Wszystkim darczyńcom składamy szczere podziękowania za okazane dobro i pomoc.
Dodatek: Galeria zdjęć
INFORMACJE DLA RODZICÓW
02/02
Nasza szkoła dołącza do projektu Szkoły Pełne Talentów. Akcja rusza już 1 września. Talenciaki są wydawane w sklepach...
Organizacja rozpoczęcia Roku Szkolnego 2025/2026 w dniu 1 września 2025 r. klasy IV -...