Dzień Babci i Dziadka!

Dodano: 22.01.2024

Dzień Babci i Dziadka!

W dniu 19 stycznia 2024 r. zawitali w naszej szkole wspaniali goście tj. ukochane Babcie oraz ukochani Dziadkowie.  Na początku wspólnego świętowania uczniowie klasy III wystawili "Jasełka",  następnie rozpoczęło się kolędowanie.  Klasy I i II zaśpiewały po dwie kolędy, a uczniowie z klasy III zagrali  również dwie kolędy. Po kolędowaniu były życzenia, po których wnuki wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty swoim bliskim. Po czym wszyscy udali się na słodki poczęstunek, przygotowany przez mamusie naszych uczniów. Goście byli bardzo zadowoleni z tak przeżytego święta "Dnia Babci i Dziadka".

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Wyniki etapu wojewódzkiego konkursu dla nauczycieli „Sprawiedliwi z Markowej”   Dnia 29...

Organizacja rozpoczęcia Roku Szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 r.       klasy IV -...