Szkoła do hymnu

Dodano: 16.10.2023

W dniu 12.10.2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Do Hymnu” sfinansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zadanie polegało na wykonaniu Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych. W repertuarze zaprezentowanym przez uczniów naszej szkoły znalazła się „Bogurodzica” oraz „Hymn Szarych Szeregów”. Tygodnie wspólnych ćwiczeń oraz indywidualnej pracy przyniosły efekty – wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice, komisja konkursowa oraz zaproszeni goście (przedstawiciele miasta) byli pod wrażeniem pięknego wykonania pieśni patriotycznych. Naszym uczniom gratulujemy oraz niecierpliwie czekamy na wyniki konkursu (27.11.2023).


INFORMACJE DLA RODZICÓW

Wyniki etapu wojewódzkiego konkursu dla nauczycieli „Sprawiedliwi z Markowej”   Dnia 29...

Organizacja rozpoczęcia Roku Szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 r.       klasy IV -...