Pielgrzymka Zawierzenia

Dodano: 05.10.2023

W dniu 1.10.2023 cała nasza szkolna wspólnota (uczniowie wraz z rodzinami, pracownicy, nauczyciele oraz siostry) odbyła coroczną pielgrzymkę do Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych. Zawierzając Maryi nasze rodziny szliśmy ze śpiewem na ustach oraz modlitwą różańcową na uroczystą mszę świętą. Podczas nabożeństwa modliliśmy się za młode osoby, które zbłądziły i odeszły od Pana - składaliśmy w darach obrazki owieczek wykonane przez uczniów naszej szkoły. Symbolem zawierzenia była z kolei róża składana na ołtarzu przez każdą z rodzin. Po uroczystości rodziny otrzymały od s. Dyrektor portret Maryi. Nie mogło zabraknąć też czegoś słodkiego dla dzieci oraz wspólnego, pamiątkowego zdjęcia przed wejściem do Sanktuarium.


INFORMACJE DLA RODZICÓW

Wyniki etapu wojewódzkiego konkursu dla nauczycieli „Sprawiedliwi z Markowej”   Dnia 29...

Organizacja rozpoczęcia Roku Szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 r.       klasy IV -...