Święto Inspektori Pilskiej

Dodano: 25.04.2023

W ubiegłą sobotę (22.04) przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w świecie Inspektori Pilskiej Salezjanów Księdza Bosko, które odbyło się przy parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi. Podczas części artystycznej nasi uczniowie zaprezentowali taniec ukazujący Maryję jako przewodniczkę na drodze wiary, która prowadzi prosto do Jezusa. Występ został nagrodzony wielkimi oklaskami. 
Dziękujemy księżom salezjanom za zaproszenie i życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Maryi Wspomożycielki dla całej Inspektorii Pilskiej. 

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Organizacja rozpoczęcia Roku Szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 r.       klasy IV -...

RODZINNA DROGA KRZYŻOWA na Kalwarii Wejherowskiej Serdecznie zapraszamy całą społeczność naszej szkoły i przedszkola 11...