Wyjazd do Torunia

Dodano: 21.06.2022

Nigdy, o tak wczesnej porze, nie spotykaliśmy się przed szkołą. W dniu 15 czerwca, o godzinie 6:00 klasy druga i trzecia wyruszyły na wycieczkę do Torunia. Wszyscy byli punktualnie i z niecierpliwością czekali na przyjazd do Torunia. Ogromne wrażenie zrobiło na nas Planetarium, gdzie oglądaliśmy seans pt.: "Kolorowy kosmos". Mogliśmy się dowiedzieć, że niebo nocą wcale nie jest szare, a nasze sąsiednie planety wyróżniają się niezwykłymi barwami. Oglądaliśmy też wystawę interaktywną zatytułowaną "Geodium", poświęconą naszej planecie Ziemi. Wspólnie wyruszyliśmy pod pomnik znanego polskiego astronoma - Mikołaja Kopernika i podziwialiśmy panoramę Torunia z wieży Ratusza. Pani Agnieszka, nasz przewodnik, oprowadziła nas po toruńskiej Starówce, opowiadając różne ciekawostki. Na koniec udaliśmy się do Muzeum Toruńskiego Piernika, gdzie były warsztaty oraz na wspólne lody. To była wycieczka pełna atrakcji. 


INFORMACJE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi naszego przedszkola oraz uczniów naszej szkoły na PIELGRZYMKĘ...

15 września 2022 serdecznie zapraszamy na zebranie RODZICÓW  Klasy I-III godz. 17.00 - sala gimnastyczna,...