Wielkanoc 2022

Dodano: 13.04.2022

W dniu dzsiejszym w naszej szkole mieliśmy okazję obejrzeć Misterium Wielkanocne przygotowane przez uczniów naszej szkoły. To wyjątkowe wydarzenie przybliżyło nam stworzenie człowieka, narodziny Jezusa oraz Jego męczęńską  śmierć na  krzyżu . Przedstawienie uzmysłowiło oglądającym istotę naszej wiary i tajemnicę Zmartwychstania Pańskiego. Następnie wychowawcy wraz z uczniami udali się do klas, gdzie nastapił słodki poczęstunek oraz wspólne złożenie sobie życzeń z okazji Świąt Wielkiejnocy.

 

Na nadchodzące Święta Wielkanocne życzymy 

aby Zmartwychwstały Chrystus 

oświecał drogi codziennego życia, 

obdarzał błogosławieństwem

i pomagał życie czynić szczęśliwym.

Wesołych i ciepłych Świąt Wielkanocnych w rodzinnym gronie.

   

   


INFORMACJE DLA RODZICÓW

RODZINNA DROGA KRZYŻOWA na Kalwarii Wejherowskiej Serdecznie zapraszamy całą społeczność naszej szkoły i przedszkola 11...