Święto Dzieci!

Dodano: 08.06.2021

Święto Dzieci! 
Niby zwyczajny ten pierwszy wtorek czerwca 2021r. a jednak niezwykły...! Razem z naszymi uczniami klas 1-3 wyruszyliśmy ze szkoły, aby świętować DZIEŃ DZIECKA! W czasie naszych wędrówek było dużo: radości z tego, że jesteśmy razem, entuzjazmu i beztroskiej zabawy.
Pierwszoklasiści po  obejrzeniu bajki wybrali się na spacer i wspólną zabawę do parku. Po powrocie odbyły się przygotowane przez p. Anię warsztaty biblioteczne o Tuwimie i jego wierszach. Klasa druga bawiła się na podchodach, rozwiązując  zadania wymagające współpracy, a klasa trzecia wędrowała ekstremalną trasą przez lasy, rzekę i bagna, napotykając zaskrońca!  Świętowanie skończyliśmy pysznymi lodami.
Gratulujemy wszystkim  naszym uczniom i uczennicom tak wspaniale przeżytego dnia!
Nauczycielki klas 1-3 

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Zebrania Rodziców w dniu 15 września 2021 r. (środa) będą odbywały się w następującym porządku: Klasy I – III...

Czwartek 24.06.2021 8.00 - lekcje wychowawcze w klasach 9.00 - wyjście do Kościoła z wychowawcami 9.30 - Uroczysta Msza w...