Czytanie Łączy Pokolenia

Dodano: 18.05.2018

 W dniach 23 04.2018-27.04.2018 roku w naszej szkole spotkaliśmy się z dorosłymi na czytaniu ulubionych książek w ramach akcji Czytanie Łączy Pokolenia. Dzięki niej uczniowie mogli poznać literaturę czytaną przez osoby starsze, poznać ich zainteresowania. Jednocześnie zrozumieć, że czytanie pozwala ciekawie spędzić czas bez względu na to ile mamy lat. Pozwala przenieść się w inny świat jak również rozwijać swoje zainteresowania.


 

Pragnę w imieniu Dyrekcji, nauczycieli podziękować wszystkim, którzy odpowiedzieli na prośbę  uczestniczenia w akcji Czytanie Łączy Pokolenia i w tych dniach przyszli czytać książki naszym uczniom.

Anna Bisha

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Rodzice i Opiekunowie uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych/ oddziałów gimnazjalnych...