VI edycja Przeglądu Teatralnego "Popołudniowy zawrót głowy"

Dodano: 03.06.2017

W dniu 31 maja 2017 r. odbył się  kolejny przegląd, w  którym udział wzięło 44 uczniów klas I –VI naszej szkoły. Wzięli oni udział w następujących konkurencjach: „Śpiewać każdy może”, „Ruch to zdrowie”, „Jakże piękna jest poezja”, „Razem raźniej i weselej”.

 

Całość prowadzona była przez uczniów z  kl. III a: Amelię Miękicką i z kl. IV Dawida Miękickiego.

W skład Komisji wchodzili:

  1. p. Katarzyna Januszewska
  2. p. Dominika Rączkowska
  3. p. Anna Żywiołowska    

Spośród 16  występów wyłoniono zwycięzców.:

Mistrzem śpiewu została Julia Pacholczyk z kl.VI

Mistrzostwo w tańcu zdobyła Teresa Drabik  z kl. V

Mistrzem recytacji okazał się Maciej Ossowicki  z kl. III a

Puchar za Najlepsze przedstawienie pt: „Baba Jaga u dentysty”  otrzymali uczniowie  z kółka polonistyczno-dziennikarskiego z kl. II-III, (Ania Niedzwiecka,  Amelia Werbicka, Julia Majewska, Dominika Lewandowska, Marta Zwara,  Oliwia Ciechomska, Michalina Paczoska, Marika Turała, Iga Turała, Ania Kiper, Miłosz Witkowski )

Nagrodę Publiczności zdobyli uczniowie z kl.2, którzy wystawili przedstawienie pt: „W drodze do dziadka”, (Amelia Werbicka, Tosia Prokopowicz, Miłosz Witkowski, Julia Majewska, Szymon Drabik, Laura Łata, Szymon Furgała, Matylda Grzyb.)

Jury przyznało nagrodę specjalną dla śpiewających dziewczyn z rodziny Zinka: Klaudii, Dominice, Justynie i Monice - za rodzinne wykonanie piosenki.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie przeglądu, występującym i oceniającym …. Dziękuję i gratuluję! K.K.

 

 


 

INFORMACJE DLA RODZICÓW

 W dniach 23 04.2018-27.04.2018 roku w naszej szkole spotkaliśmy się z dorosłymi na czytaniu ulubionych książek w ramach...

Rodzice uczestniczyli w wieczornych spotkaniach wielkopostnych, dla matek i ojców. Konferencję wprowadzającą w ten...