Let's sing

Dodano: 02.06.2017

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przeprowadziła szkolne eliminacje do konkursu piosenki angielskiej. W kategorii klas II-III: I miejsce zdobyła Julia Majewska, II - Amelia Werbicka oraz III zajęły ex aequo Laura Łata oraz Marta Zwara. W kategorii klas starszych IV-VI: I miejsce zdobyła Zuzanna Hinc, II - Julia Pacholczyk oraz III zajęła Weronika Przychodzeń . Wszystkim biorącym udział gratulujemy !!!
Natomiast 20 maja po naszych szkolnych eliminacjach do udziału w międzyszkolnej rywalizacji w Szkole Podstawowej nr 10 zostały wyłonione 3 dziewczynki i tam pokazały swoje umiejętności językowe oraz wokalne. Nasze uczennice zajęły wysokie miejsca: w kat. klas młodszych Amelka Werbicka miejsce II, w kat. klas starszych II miejsce - Zuzanna Hinc, a I miejsce - Julia Pacholczyk. Gratulacje !!! Za rok na pewno też startujemy :)
INFORMACJE DLA RODZICÓW

W imieniu Dyrekcji, nauczycieli a przede wszystkim uczniów pragnę   podziękować wszystkim, którzy...

W dniach 06-10.02.2017r. odbędzie się w naszej szkole spotkanie z osobami dorosłymi (babcia, dziadek, mama, tata) w ramach...